Archiv novinek

Jste zvědaví jak se tento web a nabídka postupně vyvíjí? Nebo si prostě jen chcete trochu ověřit funkčnost stránek? Archiv veškerých novinek je to správné místo.

Rychlá nabídka posledních diářů na 2021 s připraveným motivem desek

datum:
20. 1. 2021

Rychlá nabídka posledních diářů na 2021 s připraveným motivem desek - zbývá mi tu po jednom kousku :) Samozřejmostí zůstává možnost vybrat si ze 6 typů kalendárií a mnoha doplňků. A slevu na tyto motivy 2021 si můžeme domluvit třeba formou výběru doplňků zdarma :) Více obrázků na fleru: kroužkový černý s bílými tečkami, kroužkový bílý s mentolovými, šitý šedý s bílými tečkami v sametově matné úpravě.

Domluva ideálně na e-mailu diare@porepublice.cz - díky a přeji vše dobré do nového roku!

Začátek sezóny a nejvyšší čas na objednání školních diářů

datum:
18. 8. 2020

Je sice teprve něco po půlce prázdnin, ale pro školou povinné se to nezadržitelně blíží... a určitě je lepší odstartovat školní rok připravený, s novým diářem, který pomůže zvládnout všechny úkoly a povinnosti včas a organizovaně :)

Komu školní/akademické uspořádání diáře nevyhovuje, tak i přesto už začíná být na čase promyslet, jak by měl váš pomocník a průvodce dalším rokem (tedy diář :)) vypadat, jaký motiv vás bude provázet.

A já zatím chystám vše tak, aby bylo připraveno pro co nejrychlejší vyrobení. Doufám, že i letos to bude zase nějaká novinka, podobně jako to bylo zvykem v letech dřívějších. Zatím se mějte krásně a budu se těšit na spolupráci.

Přeji nám všem ať to ve zdraví zvládneme i letos! :)

Vánoce se blíží a tedy i termín pro odeslání zásilek do Vánoc

datum:
1. 12. 2019

Vánoce a konec roku se nezadržitelně blíží a s nimi i termín, do kdy je nutné mít vyřízené všechny balíčky cestující k vám poštou (nebo i jinou doručovací službou). Letos je tímto dnem 18. prosinec. Tedy už je úplně nejvyšší čas, abychom se společně domluvili na výrobě diářů, které mají být do Vánoc u vás - přeci jen potřebuji pár dní i na výrobu.

Pokud si diář můžete vyzvednout osobně, tak se samozřejmě můžeme domluvit i o trochu později. A případně, pokud diář nepotřebujete mít doma k Vánocům, tak samozřejmě není problém domluvit se i v průběhu prosince nebo začátku roku.

Přeji nám všem ať to ve zdraví zvládneme i letos! :)

Nová sezóna diářů a nový web!

datum:
13. 9. 2019

Dokončuji všechno potřebné pro zahájení nové sezóny - došlo na úpravy ceníku, přibyly nové možnosti do stávajících typů diářů... a přichází také dvě novinky:

První novinkou je úplně nové řádkové kalendárium Quido a také přidání kalendária Gabriela do možností výběru pro kroužkovou vazbu.

A druhou novinkou je, že konečně došlo na rozsáhlou aktualizaci webových stránek. Nejen že mají zcela nový kabát umožňující přehlednější dělení na části, ale hlavně mají i nový a podrobnější obsah. Ale to pořád není vše, stále mám co doplňovat! :)

Další na řadě bude doplnění informací o výrobě náplní do diářů s kroužkovou mechanikou a o výrobě diářů v klasické knižní vazbě tak, aby měly podobně podrobný popis jako zatím mají pouze ty kroužkové. Kroužkové diáře mají spoustu praktických předností, ale pevná vazba je přeci jen luxusnější a odolnější. Momentálně zůstávají na osobní domluvě.

Měli byste ještě nějaké přání, které zde zatím nezmiňuji? Určitě mi napište a vymyslíme řešení! :)

Zatím ale není kam spěchat, přeji hlavně krásné léto bez úhony :)

Spousta nových fotek a začínající sezóna akademických diářů

datum:
29. 7. 2016

Touto aktualizací se pěkně nafoukla galerie, konečně jsem shromáždila všechny fotky a opatřila je popiskami. Tak přeji příjemné pokoukání :) A také se nám blíží sezóna akademických diářů na nadcházející školní rok 2016/2017. Máte už vybraný obrázek?

Momentálně pracuji na přípravě oblíbených kalendárií + můžete se těšit na možnost objednání vložení vlastních poznámek přímo do kalendária!

Nové typy diárií

datum:
28. 11. 2015

Konečně zveřejněna všechna nová hotová diária, prohlédnout si je můžete v sekci Vlastní motiv. V další aktualizaci chystám přidání nových doplňků k diářům, přidání některých podrobnějších možností úprav a hlavně - fotky těchto doplňků a ceny dalších úprav.

Nové fotky

datum:
28. 10. 2015

První sady diářů jsou hotové a u svých nových majitelů, galerie se tedy rozrostla o spoustu nových fotek realizovaných diářů! A jak jsem slibovala, mám připraveno několik nových typů diárií, které co nejdřív také doplním do nabídky.

Nové fotky a příprava nového kalendária

datum:
30. 7. 2015

Po nějaké době se opět vrací potřeba nových diářů - ty v akademické verzi (tedy od září do srpna následujícího roku) už výrazně hubnou a budou potřebovat novou náhradu. Aktualizovala jsem tedy i galerii o nové fotky realizovaných diářů a v nejbližší době začínám chystat také alespoň jeden zcela nový vzhled kalendária! Doufám, že jím dokážu opět vyjít někomu lépe vstříc. Pokud však to Vaše kalendárium stále postrádáte, určitě mi napište, ráda připravím i úplně jiná! Jsem moc zvědavá, jaké diáře budu mít možnost letos oživit.

Spuštění webu

datum:
8. 8. 2014

Pomalu spouštím tento web - zpočátku bude hlavně informativní a obrázkový (vizte Galerii). Brzy se mi doufám podaří všechno zprovoznit a také doplnit další funkce webu - chystám pro vás možnost objednání si předpřipravených bloků a diářů, ale také objednání podobných s vlastními motivy a úpravami. Dále chystám konfigurátor, abyste si ještě před objednáním lépe představili hotový výrobek.