Kontakt

Nejdřív si můžete přečíst více O mně níže nebo se mi rovnou můžete ozvat. A komu by bylo příjemnější tykání a méně oficiální a obchodní přístup, tak nechť se nestydí a rovnou tak píše :).

Osobní předání

Pro pražské zájemce podporuji možnost osobního předání - jednak ušetříte na poštovném a navíc budete mít diáře hned, bez čekání a běhání na poštu. Níže následuje seznam nejobvyklejších míst, ale můžeme se domluvit i na úplně jiném. Pro nalezení trasy na místa předání můžete využít vyhledání spojení od DPP.

Místa obvyklého osobního předání (pouze po domluvě prosím):

  1. Praha 6, Vokovice, st. tram. Červený Vrch nebo st. metra A / vlaku / autobusu / tram. Nádraží Veleslavín
  2. Praha 5, Košíře, st. tram. / autobusu Kavalírka

O mně

Jsem absolventka Střední průmyslové školy grafické Hellichova, obor polygrafie se zaměřením na grafiku, a následně i bakalářského studia na ČVUT, Fakultě informačních technologií. Na internetu často vystupuji pod přezdívkou Samantha-dragon. Mnozí, kteří sem zavítáte, mě pod tímto nickem znáte z různých umělecky zaměřených webů.

Do výroby diářů jsem se pustila v roce 2012. S nástupem na vysokou školu jsem začala mnohem více potřebovat psát si úkoly, časové termíny apod. a reklamní diáře na toto přestaly vyhovovat. Navíc, reklamní diáře s postupem doby přestaly být tak obvyklým dárkem jako dříve... Už v té době jsem se zájmově a částečně i profesně věnovala sazbě a grafickému designu, takže pro mně bylo jasným řešením takové situace navrhnout si diář vlastní. Na návrhu jsem si dala záležet, vzala jsem všechny dostupné diáře a postupně je procházela, vybírala, co se mi líbí a nebo vyhovuje, co se mi nelíbí a co v mém budoucím diáři být určitě nesmí. Vznikla tak první varianta kalendária, vlastně téměř už v té podobě, jak je k vidění i teď. Ale protože můj diář pár lidí vidělo a setkal se s úspěchem, řekla jsem si, že to zkusím a nabídnu své diáře k prodeji.

Od poloviny roku 2013 tyto diáře oficiálně nabízím - a na konci roku mě zájem docela překvapil, vyrobila jsem přes 20 diářů, ozvalo se mi i pár lidí ze zahraničí a jednomu diáři jsem dokonce na zakázku kreslila titulní obrázek. Dostalo se mi pak brzy zpětných reakcí, obvykle velmi kladných až nadšených, pár návrhů na vylepšení... a to nutně vedlo k rozšíření nabídky o další typy kalendárií, dalších doplňků atd. A v tomto duchu to vlastně pokračuje i dále! Máte-li tedy nějaké přání nebo nápad, jak by mohl být diář ještě o něco užitečnější, tak mi neváhejte dát libovolným způsobem vědět! :)

A jak je možné, že si mohu diáře vyrábět sama? V naší rodinné firmě se tisku, knihařské a dokončovací výrobě věnujeme už více než 20 let. Máme tedy zkušenosti s výrobou nejrůznějších produktů v malém nebo dokonce kusovém provedení. Stroje a prostory mám tedy k dispozici, knihařskou techniku jsem se naučila už na střední škole a stále se učím a vymýšlím nová řešení.