Diáře na míru - roční (2019), školní/akademické...

Nápověda

Zde budu postupně doplňovat často kladené otázky. Pokud máte nějakou otázku, něco by vás zajímalo nebo se domníváte, že by to mohlo zajímat ostatní, napište mi a já mohu seznam rozšířit. Nebo pokud se objeví zásadní nedostatek, aktualizuji danou část webu.

Často kladené dotazy (FAQ)

Pokud si objednám více diářů budu platit i více poštovných?
Ne, cena poštovného bude upravena podle rozměru a váhy diářů. Tuto informaci upřesním v potrvzovacím e-mailu.
Mohu objednaný diář vrátit (reklamovat)?
Pokud se jedná o diář vybraný podle předpřipravených motivů, pak jej vrátit lze. Pokud se jedná o diář vyrobený podle vašeho výběru motivu nebo dalších doplňových možností, tak to bohužel možné není.
Jaký je typický průběh objednávání, výroby a doručování?
Diář si u mě můžete objednat prostřednictvím těchto stránek, případně i dalších, pokud by vám vyhovovaly lépe (vizte sekci Kontakty). Při objednání diáře s vlastním motivem nebo upraveným obsahem vám zpátky pošlu v PDF náhled desek ke schválení. Pokud bude vše vyhovovat (často se dolaďují například doplňkové texty na obálce), zašlu vám všechny informace ohledně platby. Po připsání správné částky na účet začíná výrobní část. Na vyrobení jednoho kusu diáře potřebuji alespoň týden (přeci jen chodím do školy). V případě, že by nastaly nějaké komplikace, vám dám samozřejmě vědět. Odolně zabalený diář odesílám obratem po dokončení prostřednictvím dohodnuté služby na vaší adresu. V případě, že daná služba umožňuje sledování zásilky, vám pošlu ještě odkaz. Při využití služby Doporučené psaní od České pošty balíček obvykle dorazí do dvou až tří dnů.
Jakou službou si mohu nechat diář doručit a kolik to bude stát?
Obvykle používám Doporučené psaní od České pošty. Pokud by vám vyhovovala jiná služba (Balík na poštu, Balík do ruky) nebo byste raději využili úplně jinou společnost, tak mi napište a můžeme se dohodnout. Cena poštovného se pak bude odvíjet od aktuálních cen daných služeb.
Mohu si nechat vyrobit blok s čistými/linkovanými/čtverečkovanými listy?
Ano, samozřejmě. Buď je možnost při objednání místo druhu diária zvolit možnost čistých/linkovaných/čtverečkovaných listů nebo můžete napsat na e-mail diare@porepublice.cz a domluvíme se.
Mohu si zde objednat i vazbu čehokoliv jiného?
Ano, můžete - dále bude již záležet pouze na domluvě. (Pokud se nebude jednat o diář, blok, skicář nebo něco podobného, zřejmě vás přesmětuji přímo na rodiče.)
Dostanu při platbě daňový doklad?
Ano, doklad na vyžádání přibalím do balíčku a odešlu spolu s diářem.
Jakým způsobem mohu platit?
Upřednotňuji převodem na bankovní účet, v krajním případě můžeme využít služeb PayPalu (prosím, počítejte s poplatky navíc za převod).
Proč nemohu platit hotově při osobním předání (až po zhotovení diáře)?
Protože materiál, který spotřebuji na výrobu diáře už nemohu použít znovu na další a něco mě stojí. Už mám bohužel zkušenosti s tím, že si někdo diáře objedná, vše schválí, nechá si je vyrobit a pak otálí s platbou. Platit hotově umožním pouze těm, se kterými již tuto zkušenost mám a pouze po osobní dohodě.

Samantha-dragon