Kontakt

Nejdřív si můžete přečíst více O mně níže nebo se mi rovnou můžete ozvat. A komu by bylo příjemnější tykání a méně oficiální a obchodní přístup, tak nechť se nestydí a rovnou tak píše :).

Osobní předání

Pro pražské zájemce podporuji možnost osobního předání - jednak ušetříte na poštovném a navíc budete mít diáře hned, bez čekání a běhání na poštu. Níže následuje seznam nejobvyklejších míst, ale můžeme se domluvit i na úplně jiném. Pro nalezení trasy na místa předání můžete využít vyhledání spojení od DPP.

Místa obvyklého osobního předání (pouze po domluvě prosím):

  1. Praha 6, Vokovice, st. tram. Červený Vrch nebo st. metra A nebo vlaku Nádraží Veleslavín
  2. Praha 5, Košíře, st. tram. Kavalírka

O mně

Jsem absolventka vysoké školy, na internetu vystupuji pod přezdívkou Samantha-dragon. Mnozí, kteří sem zavítáte, mě pod tímto nickem znáte z různých umělecky zaměřených webů.

Do výroby diářů jsem se pustila v roce 2012. S nástupem na vysokou školu jsem začala mnohem více potřebovat psát si úkoly, časové termíny apod. a reklamní diáře na toto přestaly vyhovovat. Navíc, vzhledem k ekonomické situaci už ani není jistota, že nějaký reklamní diář na další rok bude... Mám maturitu jako polygraf (tiskař), sama se zájmově a částečně i profesně věnuji grafické tvorbě, takže pro mně bylo jasným řešením takové situace navrhnout si diář vlastní. Na návrhu jsem si dala záležet, vzala jsem všechny dostupné diáře a postupně je procházela, vybírala, co se mi líbí a nebo vyhovuje, co se mi nelíbí a co v mém budoucím diáři být určitě nesmí. Vznikla tak první varianta diária, vlastně téměř už v té podobě, jak je k vidění i teď. Ale protože můj diář pár lidí vidělo a setkal se s úspěchem, řekla jsem si, že to zkusím. Bude to zajímavá zkušenost pro mě, takový projekt, jehož výsledkem jsou hmatatelné výrobky, a který zároveň poslouží ostatním.

Od poloviny roku 2013 tyto diáře oficiálně nabízím - a na konci roku mě zájem docela překvapil, vyrobila jsem přes 20 diářů, ozvalo se mi i pár lidí ze zahraničí a jednomu diáři jsem dokonce na zakázku kreslila titulní obrázek. Dostalo se mi již i pár zpětných reakcí (kladných :)), pár návrhů na vylepšení... a to nutně vedlo k rozšíření nabídky o další typy diárií, dalších doplňků atd.

Nedávno se mi ozvala slečna, že by si ráda v podobném duchu nechala vyrobit osobní skicář, a tak se dá očekávat, že rozšířím nabídku i o bloky a skicáře. A mám ještě takový nápad... ale to je zatím tajné.

A jak je možné, že si mohu diáře vyrábět sama (jak ráda píšu)? Rodiče se tzv. dokončovací výrobě věnují už více než 15 let a poslední dobou se vyrábí spousta věcí ve velmi malých množstvích, ale se speciálními požadavky. Stroje mám k dispozici, materiál taky, k výrobě mám přístup a příležitostně se jí účastním téměř celou dobu... Takže pod záštitou podnikajících rodičů si mohu vyzkoušet rozjet vlastní nabídku.