Diáře na míru - roční (2019), školní/akademické...

Archiv novinek

Jste zvědaví jak se tento web a nabídka postupně vyvíjí? Nebo si prostě jen chcete trochu ověřit funkčnost stránek? Archiv veškerých novinek je to správné místo.

Spousta nových fotek a začínající sezóna akademických diářů

datum:
29. 7. 2016

Touto aktualizací se pěkně nafoukla galerie, konečně jsem shromáždila všechny fotky a opatřila je popiskami. Tak přeji příjemné pokoukání :) A také se nám blíží sezóna akademických diářů na nadcházející školní rok 2016/2017. Máte už vybraný obrázek?

Momentálně pracuji na přípravě oblíbených kalendárií + můžete se těšit na možnost objednání vložení vlastních poznámek přímo do kalendária!

Nové typy diárií

datum:
28. 11. 2015

Konečně zveřejněna všechna nová hotová diária, prohlédnout si je můžete v sekci Vlastní motiv. V další aktualizaci chystám přidání nových doplňků k diářům, přidání některých podrobnějších možností úprav a hlavně - fotky těchto doplňků a ceny dalších úprav.

Nové fotky

datum:
28. 10. 2015

První sady diářů jsou hotové a u svých nových majitelů, galerie se tedy rozrostla o spoustu nových fotek realizovaných diářů! A jak jsem slibovala, mám připraveno několik nových typů diárií, které co nejdřív také doplním do nabídky.

Nové fotky a příprava nového kalendária

datum:
30. 7. 2015

Po nějaké době se opět vrací potřeba nových diářů - ty v akademické verzi (tedy od září do srpna následujícího roku) už výrazně hubnou a budou potřebovat novou náhradu. Aktualizovala jsem tedy i galerii o nové fotky realizovaných diářů a v nejbližší době začínám chystat také alespoň jeden zcela nový vzhled kalendária! Doufám, že jím dokážu opět vyjít někomu lépe vstříc. Pokud však to Vaše kalendárium stále postrádáte, určitě mi napište, ráda připravím i úplně jiná! Jsem moc zvědavá, jaké diáře budu mít možnost letos oživit.

Spuštění webu

datum:
8. 8. 2014

Pomalu spouštím tento web - zpočátku bude hlavně informativní a obrázkový (vizte Galerii). Brzy se mi doufám podaří všechno zprovoznit a také doplnit další funkce webu - chystám pro vás možnost objednání si předpřipravených bloků a diářů, ale také objednání podobných s vlastními motivy a úpravami. Dále chystám konfigurátor, abyste si ještě před objednáním lépe představili hotový výrobek.

Samantha-dragon